Студенти харківського Гілеля долучилися до реалізації проекту "Дбайливий Зв'язок", який реалізується Благодійним єврейським фондом «Хесед Шааре Тіква»! Мета проекту — забезпечити підопічних, людей похилого віку смартфонами, щоб вони могли бути на зв'язку один з одним та з «Хеседом» будь якої хвилини . Завдяки підтримці AJJDC «Джойнт», учасники отримають смартфони з програмним забезпеченням, створеним спеціально для зручного користування людьми похилого віку. Наприкінці травня наші волонтери… Далее...