Минулої неділі гілелевці Одеси вирушили на захоплюючу екскурсію містом! В програмі було: - Відвідання Деволанівського узвозу, де учасники дізналися про життя найнижчих верств населення, дітей порту та «нічних метеликів». - Побачили історичні мости Строганов і Коцебу. - Піднялися на вулицю Буніна, де занурилися в світ багатства та розкоші. Серед визначних місць були перший приватний ломбард, Філармонія, Бродська синагога, готель Брістоль і Музей Західного і Східного мистецтвю Дякуємо Ірині… Далее...