Новий сезон Brain Labs стартував у Одесі!
Наші студенти – справжні молодці – три команди показали відмінні результати! Переможці відповіли на 25 питань, опинившись експертами в іудаїзмі, музиці, кіно та святах.
А ще ми затишно зустріли свято Рош а-Шана – не просто пограли, а й провели традиційну частину, покуштували яблуко з медком. Загалом була класна інтелектуально-святкова атмосфера.
До зустрічі на наступних іграх уже готуємося!
nanogallery2