Гілелевці відсвяткували Лаг ба-Омер та День Києва, трішки поговорили про Кабалу, значення чисел та їх містичні сенси.
А що ж означає це єврейське свято? Раббі Шимон Бар Йохай, який жив у другому столітті нашої ери, був автором книги Зогар, основної праці Каббали – містичного вчення Тори. У свій останній день Рашбі заповів своїм учням відзначати як день великої радості. Тож сьогодні весь єврейський народ збирається сім‘ями, влаштовують пікніки та проводять час один з одним.
Ми теж доторкнулись трохи до Каббали, а саме поділились історіями про цифри, які грають певну роль у нашому житті та дізнались, яке значення це число має в іудаїзмі. Потім Аня трохи всіх обхитрила і використала текст Форера, щоб показати як іноді сучасна псевдо-наука може вводити в оману.
Лаг ба-Омер найкраще проводити у колі рідних людей, тож ми дуже щасливі, що так у нас і вийшло. Сподіваємось колись ми всі зможемо відсвяткувати це свято ще й в Ізраїлі.
Потім учасники спілкувались, грали в ігри, їли смачні страви на грилі та милувались видом. В цей день ще візначається День Києва і локація, яку ми обрали, ідеально підходила під такий збіг обставин.
Гілель Київ - це доказ того, як можна опинитись в потрібний час в потрібному місТі.
Київ - столиця доленосних зустрічей, нових можливостей та, звісно, неймовірних людей. Тож було дуже зворушливо, що всі змогли виділити час і приєднатись до нас на берег Дніпра.
Бракує слів, щоб описати як ми цінуємо моменти, коли можемо разом збиратись та спостерігати за заходом сонця.
Додаємо цей день у скарбничку спогадів та дякуємо всім, хто розділив цей магічний час разом з нами.
Хаг Лаг ба-Омер Самеах!